l Anasayfa

l Kurumsal

l S.S.S.

l Ürünlerimiz

l Teknik Bilgi

l Foto Galeri

l Referanslar

l E-Katalog

l Bize Ulaşın

 

 Vitray Cam Filmi

Vitray cam filmi herhangi bir düz camda ince, şık ve etkileyici seviyede gizlilik ve parlaklık azalması sağlar. Isı kontrol cam filmi kadar olmasa da güneş ısısını belli oranda önler ve mekanın serin kalmasını sağlar. Çirkin bir görüntüyü engellemek için mükemmel bir çözümdür. Çift cam ve tek cam  dahil olmak üzere evinizde ya da ofisinizde kullanabilirsiniz.

Cama güzellik katmak için dizayn edilmiş, vitray desenli cam filmlerinin uygulaması oldukça basittir. Vitray cam filmi kendinden yapışkanlı olup pencere, kapı ve aynalara vitray görünüm vermektedir. Diğer cam filmleri gibi vitray cam filmleri de camınızda güvenlik sağlar. Camınızın kırılmasını güçleştirir ve kırılsa bile dağılmasını engeller.

Geleneksel asitle cam üzerinde desen oluşturma işine oranla daha ekonomik ve pratiktir.Tüm cam filmleri içten uygulama için tasarlanmış olup deneyimli elemanlarımız tarafından çok kısa sürede uygulanır. Vitray cam filmlerimiz çizilmeye karşı dayanıklıdır. Hiçbir özel bakım gerektirmez. Camınızı siler gibi, basitçe sabunlu suyla silebilirsiniz. Yapıştırması kolay olan film istendiği zaman basitçe camdan sökülebilir.
Vitray Cam Filmlerimiz 5 yıl süre ile garantilidir.

 


l
Konut Cam Filmi l Mimari Cam Filmi l Güvenlik Cam Filmi l Dekoratif Cam Filmi l Vitray Cam Filmi l Çatı Cam Filmi l Oto Cam Filmi l UV Cam Filmi l
l
Cam Balkon Filmi l Kapatma Cam Filmi l Kumlu Cam Filmi
 

l Anasayfa l Kurumsal l S.S.S. l Ürünlerimiz l Teknik Bilgi l Foto Galeri l Referanslar l E-Katolog l İletişim l Site Haritası l

© Copyright 2006 Başkent Cam Filmleri Türkiye l Window Films l